Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Květen 2012

Aktuálně...

16. května 2012 v 18:44 | Ynka
Když jsem viděla datum mého posledně napsaného článku, zděsila jsem se (pokolikáté tenhle rok už? :)) a jala se vám okamžitě něco napsat, abyste věděli alespoň, že žiju ;o)
A taky vám musím poděkovat, že i přesto, že tady nic moc nového nepřibývá, na můj blog jste nezanevřeli a pořád sem chodíte. Díky :o)

Za tu dobu se toho u mě událo spoustu, měli jsme šest představení s Prodanou nevěstou, která sklidila nadočekávaný úspěch, zpívala jsem na interním večeru, byla jsem nemocná, s naším ochotnickým divadlem Ikaros jsme hráli představení s názvem Galerie světového muzikálu 2, které také mělo skvělé ohlasy, byla jsem v Městském divadle v Brně na muzikálu Mozart! (Dušan Vitázek si ty dvě ceny Thálie, které získal, opravdu zaslouží... :o)) a teď se už všichni připravujeme na závěrečné zkoušky... :o)

A v sobotu jedeme s kamarády opět do Městského divadla v Brně, tentokrát na muzikál Jekyll & Hyde :o) Jelikož jsem si tenhle muzikál během Galerie velmi oblíbila, moc se těším a jsem zvědavá, v jakém pojetí ho brněnské divadlo představí...
Poreferuju ;o)

A co vy? Jak jde život? :o) Kdo z vás je maturant? ;o)