Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Prosinec 2011

Každý konec znamená začátek :o)

31. prosince 2011 v 18:56 | Ynka
Tak už je to tady! :o) Pomalu se loučíme s rokem 2011, který přinesl spoustu skvělých zážitků, chvil a událostí a vítáme rok nový a už se těšíme (nebo děsíme :D), co nám přinese on :D Já osobně jsem zvědavá, jestli nastane ten dlouho očekávaný konec světa... :D Ale jak už jsem naznačila v nadpise, každý konec znamená začátek :o)

Každopádně, vám přeji všechno nejlepší do nového roku, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a lásky, ať se vám daří a splní tajné sny! ;o)

A pořádně oslavte Silvestra a moc to nepřežeňte ;o)

Do třetice všeho dobrého!

14. prosince 2011 v 17:45 | Ynka |  Deník & Aktuality
Tak, poslušně hlásím, že dnes byly řady řidičů osobních automobilů rozšířeny o jednoho zvlášť nadšeného zájemce, který byl tak šikovný, že si záverečné zkoušky musel dvakrát zopakovat :o)

Proto se to tak protáhlo :o)

Ne vážně, dneska jsem konečně úspěšně složila záverečné/opravné zkoušky, konkrétně jízdu a oficiálně se již smím nazvat řidičem! :o)

A proč třikrát? :o) Jako důvod bych uvedla spíš smůlu, než to, že bych byla neschopná. Prostě tak :o) Tím ale nechci říct, že jsem řidič bez chybičky, to ani v nejmenším! :o) Ještě se budu muset takzvaně vyjezdit, abych si za volantem byla na sto procent jistá. Každopádně jsem moc ráda, že už to mám za sebou a nemusím tam jít ještě jednou/několikrát :o) Už bych se z toho asi pominula :D

Trojka je docela sympatické číslo, co myslíte? :D
Každopádně doufám, že až vy budete skládat záverečné zkoušky, povede se vám lépe ;o)

A teď z trochu jiného soudku - jak se těšíte na Vánoce? ;o)