Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Listopad 2011

Jak k tomu jen došlo?!

7. listopadu 2011 v 20:42 | Ynka |  Deník & Aktuality
Dneska jsem po dlouhé době najela na svůj blog a to, co jsem uviděla, mi málem přivodilo infarkt... - poslední článek napsaný před měsícem a půl?? TOHLE se mi nestalo ani v dobách, kdy to bylo ve škole samá zkouška a já nevěděla, kde mi hlava stojí, a ani pořádně nevím, co vám na to mám napsat, protože je to zcela neomluvitelné, takhle na vás kašlat! :o)

S časem na tom teď sice nejsem nejlépe, ale nemám jedinou výmluvu, abych si neudělala čas na svoje blogové přátele, to se musí změnit! ;o)

A taky vám dlužím články o pánprstenovském čtrnáctidenní, které se konalo (probůh!) v létě (!!!), já vím, a už se na tom pracuje :o)

Každopádně vám děkuji za shovívavost a trpělivost, kterou se mnou máte, a děkuji vám všem, kteří jste sem chodili, i když tady nic nového nepřibylo...

A zatímco budete čekat na článek o našem šíleném letním středozemnském meetingu v Hůrce a potom v Radošovicích, mám tady pro vás nádherné soundtracky z animovaného filmu Horton (anglicky Horton Hears a Who!) z dílny Johna Powela, skvělého skladatele, kterého si můžete spojit např. s Kung-fu Pandou :)