Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Květen 2011

Že by nám nastal čas recenzí? ;o)

30. května 2011 v 20:55 | Ynka
Tak, další náročný víkend za mnou :o) Třikrát vystupovat ve dvou dnech je moc i na mě... :o) Zkoušky ve škole se nám nezadržitelně blíží, profesoři šílí s uzavítáním známek, a teď mě a moji spolužačku naše profesorka ještě přihlásila do pěvecké soutěže, která se koná tenhle pátek v Praze. No, uvidíme... :o)


Biřmování a první jízda ;o)

25. května 2011 v 18:17 | Ynka |  Adminka Ynka
...aneb co se dělo :o)

Jak možná víte, v neděli u nás proběhlo biřmování, jehož jsem byla účastníkem. Takhle náročný víkend jsem dlouho nezažila :D Chvíli po tom, co jsem v pátek přijela domů a trochu vydechla, jsme jeli do Křižanova na mši, po které následovalo nacvičování na biřmování, které mělo trvat asi hodinu, nakonec trvalo přes dvě. Mezitím rodiče do kostela navozili náš digitální klavír a veškerou ozvučovací techniku k němu potřebnou, a až se z kostela vytratili poslední biřmovanci, mohli jsme začít ozvučovat. Domů jsme se vrátili o půl jedenácté... :)

Místo, na které se ráda vracím (popis)

19. května 2011 v 21:24 | Ynka |  Literární dílka
Slohová práce do školy, za kterou jsem v úterý dostala jedničku a byla vyhlášená jako jedna z nejlepších prací ze třídy. Název i slohový útvar byl zadaný, a jak tak přemýšlím, byl to asi první popis, který jsem psala, tak posuďte sami, jak se vám to zdá... :o)

Není nad to, vytvořit si pořádný harmonogram... ;o)

16. května 2011 v 22:07 | Ynka |  Deník & Aktuality
Tak se vám zase po dlouhé době ozývám... konečně! :o)

Venku nám řádí nádherný květen, a já nevím, kam skočit dřív. Vážně, tenhle měsíc je jeden velký kolotoč.