Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Červenec 2010

LOTR in 5 seconds - Gimliho debut

28. července 2010 v 22:33 | Ynka |  Blbinky
Ještě odkaz na pánprstenovský týden; když jsme totiž projížděly YouTube a hledaly vtipná videa s Pánem Prstenů, samozřejmě jsme navštívily i sekci videí "in 5 seconds" a narazily na skvělé video... no, a jak jinak, měly jsme z něj obrovský záchvat Sméagolů ;o))Spřátelený blog - Nazgúl

27. července 2010 v 21:58 | Ynka |  !!!Spřátelené!!!
Nový spřátelený blog milé Nazgúl, která ho založila teprve nedávno, je převážně o Pánu prstenů, jejích dojmech a zážitcích... koukněte se sami, vypadá úžasně! :o)
Pro Nazgúl za spřátelení:

Pro Nazgúl

Myslíte, že namožené břišní svaly jsou jen z nadměrného cvičení?

25. července 2010 v 23:02 | Ynka |  Adminka Ynka
Pokud si myslíte, že ano, mýlíte se, protože NIKDY vás ze cvičení nebudou bolet břišní tak moc jako mě, která jsem byla na týden odvelena do přísného vojenského tábora, kde byl můj organismus (a organismus ostatních spolubydlících) neustále přetěžován nepřiměřenými záchvaty smíchu, přerůstajícími v hýkání, hlahol a nakonec až v čiré šílenství... aneb tak to vypadá, když zažijete Týden s Pánem Prstenů! :o)

Na tento zážitek snad nikdy nezapomenu, neboť jsem přesvědčena, že na něco takového se zapomenout nedá... :o) Jistě jste už navštívili stránky Clarett, takže přavděpodobně víte, o co jde - já s mojí sestrou Ringwil jsme na týden přijely ke Clarett a její sestře Nazgúl, a celý týden vypadal asi takto:

- procházení se lesem za hlučného povykování extrémně falešného nápěvu písní z Muzikálu Pán prstenů

- projevování svého literárního talentu vytvářením absolutně nesmyslných vět napsaných na kouscích zmuchlaného papíru

- složité počítání složitých úloh o pohybu (konkrétně uražení cesty z bodu A do bodu B); myslím, že Akademie věd by z nás měla radost! :o)

- předhánění se, kdo z nás udělá na stole větší kydanec a tudíž bude tím nejvhodnějším kandidátem na večeři s Denethorem (kterého jsme úspěšně přejmenovaly na Dementhora ;o) )

- vymýšlení nejlepší pozice pro sledování filmu - zvítězila pozice vleže a s drobky za tričkem, která úplně změní váš pohled na film! Brzy ve vašich kinech! ;o)

- hulákání při koupání se v rybníce, který má naprosto úžasnou akustiku, která přenáší váš hovor do oblastí vzdálených až na kilometry daleko

- složité filozofické debaty o velmi težkých a dosud neobjasněných tématech, např.: jak nejlépe sníst rajče nebo jak zajistit, aby ve Středozemi byl Visine snadno k dostání, jelikož je tam velice potřebný (což tedy přerostlo až v tvůrčí práci, kterou si můžete prohlédnout na konci tohoto článku)

- trénování vlastního nervového systému u velmi akčních stolních her

- vymýšlení způsobu, jak sníst v co nejkratší době co nejvíc ovoce - představte si, že vám k tomu stačí pouze balíček canastových karet! Neuvěřitelné!

- a konečně - vyrábění naprosto úžasné, dokonale umělecky zpracované a neústupně voděodolné cedule s hádánkovitým nápisem "Ať promluví přítel a vstoupí", který blokuje vstup do části bystřického lesa všem, kteří neuhodnou tento tak těžký hlavolam, na který ani Společenstvo Prstenu málem nepřišlo; a blokuje vstup taky všem, kteří měří víc než 150 cm, protože naše umělecká cedule suverénně zabírá třetinu vchodu... - taktéž si ji můžete prohlédnout na konci článku

Ale ze všeho nejdůležitější je, že každou ze zde zmiňovaných činností doprovázel hlaholivý výbuch "záchvatů sméagolů", který už tak jedinečný týden dělal ještě jedinečnějším... ach, to věčné řehtání mi bude chybět... vlastně mi chybí už teď :o)

Takže teď už jenom počítám hodiny do dne, kdy Clarett a Nazgúl (tentokrát společně s Caddy!!) nás poctí svou týdenní návštěvou a LOTRovské šílenství šílených lotrů tak může pokračovat! ;o))

A tady už zmiňovaná týmová práce...

reklamy, které zdravotní problémy obyvatelů Středozemě zažehnají jednou pro vždy:

Visine


Paradontax

a naše úchvatná cedulka

ZEPŘEDU
....
ZEZADU
....

A V CELÉ SVOJÍ KRÁSE s "bránou Morie"

....

Zkrátka jsou to jen další důkazy našeho nevyléčitelného bláznovství... ;o)

Eh?

17. července 2010 v 16:47 | Ynka |  Deník & Aktuality
Poslední článek napsán 27. června?! Vážně se překonávám, to se asi ještě ani nepovedlo... ;o) Vysvětlení je jednoduché: chodím na brigádu, a když jsem doma, nechce se mi sedět u počítače... jo, jsem ostuda ;o)

Každopádně jsem si dneska udělala čas 5 minut, abych vám napsala, že mám dneska narozeniny, protože si myslím, že o takových věcech bych vás přece jenom měla informovat, i když se mi nechce sedět u počítače ;o)

Tak jo, 5 minut končí, jdu si víc všímat svojí rodiny a společně něco podniknout, mám přece narozeniny! :o)))