Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Červenec 2009

Kde mám pomeranče?!

18. července 2009 v 9:14 | Ynka |  Deník & Aktuality
Někteří z vás si všimli, že mi na pozadí blogu zmizely oblíbené pomeranče, tak jen abyste věděli - já jsem je neodstranila, nějak se mi to přestalo zobrazovat, ts! :o)

Už jsem to spravila, takže teď už by mělo být všechno v pořádku :o))

Ahojte!

17. července 2009 v 18:43 | Ynka |  Deník & Aktuality
Ahojte, mí milí návštěvníci, kteří jste sem i přes mou dlouhodobou neaktivitu zavítali! :o)

Mám pro vás tři zprávy...

...zaprvé - dlouho jsem se vám neozvala - na svou obhajobu mohu říci snad jen to, že jsme nejdřív měli pouť, a proto byla hromada chystání a mně nezbýval čas; a potom jsem (musím se ke své veliké hanbě přiznat! :o) ) dala přednost procházení se na sluníčku krásnou letní přírodou před sezením u počítače... a když nebylo hezky, tak zásadně pršelo, a když pršelo, tak byla zásadně bouřka a nám buď nešel proud, nebo jsme na PC radši nelezli ze strachu, že by nám mohl vyhořet... (no jen si to představte - život bez počítače!!) toť na vysvětlenou :o)

...zadruhé - dneska mám narozeniny ;o))

...a zatřetí - nejspíš to tady budu v nejbližší době překopávat, ale samozřejmě vám dám vědět co a jak, abyste tady vůbec našli to, co hledáte... :o)

tak zatím pa a užívejte prázdnin a sluníčka a koupání a volna a přírody a ... a ... a ... atd. :o) ahoj!

Nový spřátelený blog - Ringwil

2. července 2009 v 8:13 | Ynka |  !!!Spřátelené!!!
Mám další spřátelený blog, a to začínající blog mojí drahé sestřičky Ringwil. Blog je především o Pánu Prstenů, ale najdete tady zmínky i o jiných věcech, jako je např. Blood+, protože to teď obě sledujeme a je to opravdu skvělé anime... no, zkrátka kliknětě tady :o)