Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Červenec 2007

Pomoc zvířatům

31. července 2007 v 17:05 | Ynka |  Deník & Aktuality
Stačí, když si toto zkopírujete na svůj blog:

Annie Lennox postupuje!

30. července 2007 v 19:42 | Ynka |  Deník & Aktuality
Ano, Into the West byl poslán vašimi hlasy do druhého kola!! Ani nevíte, jak strašně moc mě těší, že jsou na světě lidi, kteří mají smysl pro krásu hudby... A proto doufám, že jménem svým a jménem Annie Lennox můžu všem, kteří hlasovali, poděkovat... Soutěž ale nekončí a Annie bude potřebovat vaše hlasy i ve druhém kole, tak hlasujte, prosím, zde.

Annie Lennox soutěží - kvůli mně...

26. července 2007 v 15:55 | Ynka |  Deník & Aktuality
Proč kvůli mně? Protože jsem se jaksi mimobezděčně, ani nevím jak, přihlásila do soutěže, kde nezvítězí - jak je zvykem - nejepší blog, ale nejlepší písnička. Když jsem přemýšlela, jakou písničku mám zvolit, moje srdce rozhodlo za mě a já napsala "Annie Lennox - Into the West". Proto vy všichni, kteří tuto nádhernou píseň (troufám si tvrdit, že nejnádhernější ze všech) z dílny Howarda Shorea milujete tak jako já, neváhejte a hlasujte v anketě zde.

A do kina - Piráti z Karibiku 3

26. července 2007 v 15:27 | Ynka |  Rovnou z kina
Včera jsem byla v kině na Pirátech 3. Při vycházení z kina jsem si letmo vzpomněla na větu, kterou řekl Gore Verbinski a kterou jsem četla v časopisu PREMIERE: "Snažil jsem se natočit film, u kterého si po cestě z kina budete říkat: čekal jsem něco úplně jiného, ale stejně se mi to hrozně líbilo."
Musím přiznat, že tato věta byla pravdivá. Piráti z Karibiku 3 nejsou dějově špatní, dočkali jsme se rozuzlení snad 15ti zápletek (musím podotknout, že ne všechna rozuzlení se mi líbila a podle mě by bylo lepší, kdyby dopadly trochu líp, ale toť můj názor). Akorát mi připadalo, že už tam není tolik srandy jako v předchozích dvou dílech. A co mi celkem vadilo, byl naklonovanej Jack, Will - zrádce, a fakt, že se Elizabeth s Willem uvidí jen jednou za deset let a budou na to mít jen jeden den...
Něco málo z natáčení: (ZDROJ: časopis PREMIERE, červen 2007, obrázek - Google)
"Gore Verbinski totiž používá počítače, jenom když je to nezbytné. A vždycky uvažuje, čím udělat trikovou scénu realističtější." To byl i případ záběru, kde posádku Černé Perly nečekaně zavalí tisíce krabů: "Bylo jasné, že vytvoříme počítačové kraby, a já měl dojem, že nejlepší by bylo použít i digitální dvojníky postav," vzpomíná oscarový trikař John Knoll. "Jenže Gore přišel s lepším nápadem. Objednal obrovské množství lehkých plastových míčků, jaké najdete v dětských koutcích, a nechal je hercům všechny najednou vyklopit na hlavu." Až v kině uvidíte, jak příval krabůpřesvědčivě smete hrdiny, vězte, že každý z korýšů byl původně malý modrý balonek - a že ve chvíli, kdy se herci z otřesu trochu vzpamatovali, propukla na place nefalšovaná plastová koulovačka.

Bohužel...

24. července 2007 v 14:34 | Ynka |  Deník & Aktuality
Ač velice nerada, smazala jsem články Piráti z Karibiku a Pán Prstenů v 5ti vteřinách :o( ani nevíte, jak strašně mě štve, že to nejde...

Detektiv pátral...

16. července 2007 v 15:41 | Ynka |  Deník & Aktuality
Poslední dobou jsem četla celkem dost stížností od vás na to, že video Piráti z Karibiku v 5ti vteřinách nejde spustit. A opravdu. Když jsem prohlížela ostatní videa, zjistila jsem, že VŠECHNY videa v 5ti vteřinách nejdou... Protože jsem slíbila, že se pokusím přijít na to proč a protože mě mrzelo, že to nejde, tak jsem pátrala, hledala a snažila se zjistit co s tím je. A zjistila jsem...
Zjistila jsem, že video na YouTube smazali, a to kvůli narušování doby používání. Je mi to moc líto, hlavně kvůli vám, kteří jste to neviděli a doufám, že správci YouTube nebudou dál na svých stránkách něco mazat, byť z důležitějšího důvodu.

Psychologický test

9. července 2007 v 10:50 | Ynka |  Testy
Je to příběh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého od té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jak si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo, ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.
Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry?
Přemýšlejte prosím a pokud žádný motiv nepřijdete, podívejte se níže.
Nedívejte se však na řešení ihned, zkuste popřemýšlet!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Odpověď: Dívka doufala, že se se sým milovaným setká opět na pohřbu.
Pokud jste odpověděli spráně, přemýšlíte jako psychopat.
Tento test vytvořil jeden slavný americký psycholog, aby otestoval, zda někdo mám mentalitu vraha. Drtivá většina uvězněných masových vrahů odpověděla na tento test správně. Pokud jste vy neodpověděli správně, je to pro vás dobrá zpráva - nemáte mysl psychopata a potencionálního vraha.