Poutníče, kdos vstoupil ke mně, 
buď vítán vřele ze srdce,
leč neznám Tvoji milou tvář.
Co zde jest, napsáno Tobě,
věz: úsměv zjasní mé líce,
když zanecháš tu komentář! :D

Červen 2007

Asi začnu vraždit...

20. června 2007 v 20:17 | Ynka |  Deník & Aktuality
Nevím čím to je, jestli nerozumí česky nebo nemyslí... už jsem jí to řekla aspoň třicetkrátšestkrát a píše ho dál... pokud se ptáte o kom mluvím, tak mluvím o návštěvnici podepisující se "maru", která nonstop používá mého "identifikačního" smajlíka - :o).
"Identifikační smajlík" znamená smajlík, který používáte pořád a používáte jenom toho určitého smajlíka. Potom, když někdo uvidí za textem nebo třeba jen větou vašeho "identifikačního smajlíka", okamžitě si ho spojí s vámi a bude vědět, kdo daný text nebo větu napsal. Jenže maru ještě nedávno nepsala téměř žádné smajlíky a tohoto :o) začala psát až když ho viděla u mě. Když jsem jí řekla (teda spíš napsala) ať ho nepíše, tak ho psala čím dál častěji a na místech, kde je určitě uvidím. Jestli to dělá naschvál, nebo si jen jaksi nevšimla, že jsem ji výslovně požádala, aby s tím přestala, nevím...

Poraďte...

16. června 2007 v 19:31 | Ynka |  Deník & Aktuality
Tak mě tak napadá - neměla bych změnit pozadí? Normálně bych ho nemělnila, protože se mi líbí a působí tak nějak útulně (nebo aspoň na mě jo). Ale moje ségra stáhla z netu moooc krásná pozadí a já jsem si při pohledu na ně řekla - neměla bych zkusit něco novýho? Jenže faktem je, že se mi zas tak moc nic měnit nechce, protože i když se to nezdá, dá to docela dost práce a já si nejsem tak úplně jistá, jestli bych byla schopná po neúspěchu nového pozadí vložit správně to "staré", protože se nemění jen ty pomeranče, ale i písmo, písmo odkazů, záhlaví... atd. Zatím prosím zodpovězte níže uvedenou anketu a pak uvidíme co dál, ju? :o)
Pozn.: Pokud budete hlasovat pro Ano, napište do komentářů, co se vám na vzhledu blogu nelíbí a co byste chctěli změnit. Měním vzhled blogu až bude Ano odhlasováno nejméně 10x!!!

MDD

1. června 2007 v 17:43 | Ynka |  Deník & Aktuality
Jak jistě víte, dnes je MDD = mezinárodní den dětí. V češtině jsme dostali úkol vymyslet ve dvojicích verše, které mají začínat: Byl první červen, pátek byl... všichni psali o tom, co děti asi tak dostanou na svůj svátek, nebo co si koupí atd. Já a moje "sousedka" Peťa jsme napsaly takovou kravinku (jak už máme ve zvyku :o) ), tak doufám, že vám to aspoň udělá radost, k tomu dni... :o)
Byl první červen, pátek byl,
chlapec v hospodě pivo pil.
Dnes je den dětí, slaví svůj svátek,
vyšla mu oslava zrovna na pátek.
Zítra je sobota, což se mu hodí,
vyleží kocovinu, u telky sedí.
Bolest hlavy ho upomíná,
kolik piv vypil, zapomíná.
Zítra je neděle, nic se neděje,
než se naděje, dostane kurděje
z nedostatku vitamínu - chodí krást ovoce,
s nesmyslnou výmluvou: "Sbíráme na Vánoce."